Oferta

Tata na żagle


KIERUNEK: MAZURY
TERMIN: 26.08-2.09 2023
CENA: 1000 ZŁ


Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym projekcie Tata na żagle, czyli rejsie po Mazurach dedykowanym dla ojców z dziećmi. Z dala od ekranu komputera, za to blisko natury, będziemy żeglować, wypoczywać, zwiedzać mazurskie zakątki i dobrze się bawić.


Tata na żagle
różni się znacznie od standardowych rejsów. Mniejszą liczbę godzin spędzamy za sterem, aby więcej czasu poświęcić zabawie i nie nudzić młodszych uczestników. Do naszej dyspozycji będziemy mieć motorówkę, która stwarza możliwość różnego rodzaju zabaw na wodzie, jak jazda na bananie, kole czy wakeboardzie. Dzięki temu, że na rejsie będzie duże nagromadzenie dzieci, nie będą miały one problemów ze znalezieniem kompanów do zabaw. Wieczorne ogniska i wspólne biesiadowanie z pewnością będą dla nich ciekawsze w towarzystwie rówieśników. Spanie na jachcie, kąpiele w jeziorze, lenistwo pod żaglami, zabawy na lądzie, całe dnie na świeżym powietrzu – to ciekawe i wartościowe doświadczenia, które zostaną zapamiętane na długo przez nasze pociechy. Ojcowie natomiast oprócz wypoczynku mogą się żeglarsko doszkolić i poczuć jak kapitan.

Rejs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-15 lat. Ojców limit wieku nie obowiązuje ;)

Każdy jacht prowadzi nasz doświadczony sternik. Czarterujemy sprawdzone jachty, wyposażone we wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa. Od uczestników rejsu nie wymagamy patentu ani doświadczenia żeglarskiego. Pływamy na jachtach Antila 27 lub podobnych.

Nocujemy zarówno w portach, gdzie można wziąć prysznic i udać się na zwiedzanie, jak i „na dziko”, w malowniczych zatoczkach i z dala od cywilizacji. Z reguły gotujmy na jachcie, ponieważ wszystkie jednostki wyposażone są w kambuz, czyli jachtową kuchnię.

Cena rejsu wynosi 1000,00 zł przy 6 osobach plus sternik na jachcie. W cenie rejsu jest czarter jachtu, opieka sternika, paliwo do silnika, ubezpieczenie NNW. Cena nie zawiera dojazdu, wyżywienia, opłat portowych oraz opłat za sanitariaty.